Dlaczego warto wdrożyć w firmie program e urlopy?

Dla firm

Written by:

Zarządzanie urlopami to jedno z ważniejszych zadań, którymi zajmują się działy HR. Tylko z pozoru zarządzanie urlopami wydaje się zadaniem prosty. W rzeczywistości zarządzanie urlopami jest zadaniem trudnym i pracochłonnym. Są jednak na rynku rozwiązania, które zadanie to mogą ułatwić. Wystarczy wybrać dostosowany do indywidualnych wymogów firmy program do urlopów. Wiele firm już skorzystało z możliwości, które daje program do urlopów. Przyjrzyjmy się, czy aplikacja e urlopy jest rozwiązaniem, na które warto postawić?

Rodzaje urlopów, które uwzględnia program

Program do urlopów ma wiele zalet. Bez wątpienia jedną z nich jest fakt, iż uwzględnia on wszystkie rodzaje urlopów, które przewiduje Kodeks pracy. E urlopy zostały skonfigurowane w taki sposób, aby pracownicy mieli możliwość składania wniosków o różne rodzaje urlopów. W programie można więc złożyć wnioski urlopowe obejmujące urlop wypoczynkowy, na żądanie, okolicznościowy. Nie pominięto również wniosków o udzielenie urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego, bezpłatnego czy z tytułu opieki nad dzieckiem. Z pomocą programu można składać wnioski urlopowe wszystkie rodzaj urlopów.

W jakich firmach sprawdzają się e urlopy?

Program sprawdza się do zarządzania urlopami w każdej firmie niezależnie od jej wielkości i profilu. Plusem programu bez wątpienia jest to, że na życzenie klienta może zostać dostosowany do indywidualnych wymogów w danej firmie.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszego poprzedniego artykułu, w którym również poruszaliśmy ten temat.