Fotowoltaika w Dąbrowie Tarnowskiej

Usługi

Written by:

Chcesz zainwestować w odnawialne źródła energii w Dąbrowie Tarnowskiej? Najbardziej opłacalnym jest fotowoltaika, którą firma JB Energia proponuje zarówno osobom prywatnym, rolnikom, jak i przedsiębiorcom. Dowiedz się, jak działają panele fotowoltaiczne, ile prądu mogą dla Ciebie wyprodukować i kiedy zwróci się ich koszt. W ramach współpracy zapewniamy kompleksowe wsparcie, montaż fotowoltaiki i pomoc przy kompletowaniu dokumentów.

Fotowoltaika w Dąbrowie Tarnowskiej – ekologia i opłacalność

Fotowoltaika to nie tylko korzyści finansowe – panele fotowoltaiczne, dzięki temu, że wytwarzają prąd z darmowego i niewyczerpywalnego promieniowania słonecznego, ograniczają zanieczyszczenie atmosfery. Nie wpływają także na życie zwierząt, nie przyczyniają się do degradacji gleb i wód.

Zostań prosumentem z fotowoltaiką

Fotowoltaika Małopolska – decydując się na inwestycję w fotowoltaikę w Dąbrowie Tarnowskiej, możesz stać się jednoczesnym odbiorcą i producentem prądu, czyli prosumentem. W ten sposób nadmiar prądu wytworzony latem prześlesz do zakładu energetycznego, by następnie odebrać go w okresie zimowym w korzystnym stosunku. Fotowoltaika może być dofinansowana ze środków państwowych, co stanowi dodatkową korzyść.

Klientom z Dąbrowy Tarnowskiej oferujemy:

  • audyt fotowoltaiczny,
  • fachową ocenę możliwości montażowych na dachu lub gruncie,
  • wybór paneli fotowoltaicznych o odpowiedniej mocy,
  • montaż paneli fotowoltaicznych,
  • zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do zakładu energetycznego,
  • pomoc przy ubieganiu się o dofinansowanie.