Jak wyposażone są wozy transmisyjne?

Usługi

Written by:

Aby możliwe było zrealizowanie transmisji telewizyjnej czy internetowej na żywo, niezbędny jest wóz transmisyjny. Odpowiednie wyposażenie takiego samochodu sprawia, że transmisja może być zrealizowana na naprawdę wysokim poziomie. Dostępne dzisiaj wozy transmisyjne to samochody, które swoim wyposażeniem potrafią wprawić w osłupienie. Zobaczmy, co można znaleźć w wozach transmisyjnych.

Na realizację jakich transmisji pozwala wyposażenie?

Odpowiednie wyposażenie wozu transmisyjnego sprawia, że bez trudu możliwa jest realizacja transmisji telewizyjnych i internetowych w najnowocześniejszych technologiach, które gwarantują jakość na najwyższym poziomie. I tak w grę wchodzą między innymi HD, SD oraz 4K ULTRA HD. Dzięki temu widz może liczyć na perfekcyjny obraz.

Co musi znaleźć się w wozie do transmisji?

Wyposażenie oczywiście może nieco różnić się w zależności od tego, na jaki wóz transmisyjny zdecydujemy się postawić. W tych najlepszych znajdziemy między innymi 3-kanałowy system powtórek slow motion NewkTek 3PLAY. Jest on niezbędny, jeśli chcemy mieć możliwość realizowania transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. Tym, co zasługuje na uwagę jest również system graficzny i playout serwer Caspar CG. To z kolei rozwiązanie pozwalające na tworzenie oprawy graficznej będącej uzupełnieniem realizowanych transmisji. Producenci wozów transmisyjnych dokładają również wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewniony komfort. Dlatego wozy transmisyjne wyposażone są w system klimatyzacyjny oraz grzewczy. Zachęcamy do lektury innego artykułu poświęconego wozom transmisyjnym.