Jakie tłumaczenia można u nas zamówić?

Usługi

Written by:

Od dłuższego już czasu tłumaczenia angielskie są bardzo pożądanymi usługami. Dużą popularnością cieszą się zarówno tłumaczenia angielskie pisemne, jak i ustne. Jeżeli chodzi o pisemne tłumaczenia angielskie to najwięcej osób zainteresowanych jest przekładem różnego rodzaju dokumentów.

Tłumacz angielski: jakie zlecenie wykona?

Jak już wspomnieliśmy, bardzo dużo osób interesują przysięgłe tłumaczenia angielskiego w Poznaniu. To specyficzny rodzaj tłumaczenia angielskiego w Poznaniu, gdyż przekład musi zostać uwierzytelniony. Najczęściej bowiem tego typu przekłady dotyczą różnego rodzaju dokumentów. Dokonane tłumaczenia angielskiego w Poznaniu przekłady są honorowane w krajach Unii Europejskiej. Dokonuje ich zawsze przysięgły tłumacz angielskiego. Oprócz uwierzytelnionych przekładów klienci mogą zamówić zwykle tłumaczenia pisemne. Dokonujący przekładu tłumacz angielskiego w tym przypadku może, ale nie musi być przysięgły tłumacz angielskiego. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule „Pisemne i ustne tłumaczenia z angielskiego”.

Tłumaczenia angielskie w Poznaniu: dlaczego nasze biuro?

Swoją ofertę kierujemy do firm i osób prywatnych. Tłumacz angielski pracujący dla naszego biura ma dużą wiedzę i bardzo bogate doświadczenie zawodowe. W naszej ofercie są nie tylko zwykle i przysięgłe tłumaczenia pisemne, ale także tłumaczenia specjalistyczne. Dlatego współpracujemy z tłumacz angielski posiadającymi wiedzę z różnych dziedzin nauki, techniki, medycyny, prawa. Do tego nasi tłumacz angielski wykonujący tłumaczenia specjalistyczne dysponują bardzo bogatym słownictwem z poszczególnych dziedzin.