Reklama na ekranach LED

Technologie

Written by:

Zastanawiasz się nad skuteczną formą dotarcia do szerokiego grona odbiorców? Reklama na ekranach LED sprawdzi się idealnie! To forma reklamy zewnętrznej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, która dla wielu jest synonimem prestiżu. Co ją wyróżnia na tle innych form promocji? Odpowiadamy.

Reklama na telebimach LED przykuwa uwagę

Ruchomy, kolorowy obraz sprawia, że nasz wzrok kieruje się na ekran trochę bezwiednie. To zdecydowana zaleta ledowych reklam wielkoformatowych. Wyróżnia się ona swoją formą i staje się przez to bardziej atrakcyjna.

Doskonały sposób promocji

Miasta oferują wynajem telebimów, które zlokalizowane są zwykle przy głównych drogach, skrzyżowaniach i w centrum miasta. Oznacza to, że trafi ona do bardzo szerokiego grona odbiorców, różniących się między sobą:

  • płcią,
  • wiekiem,
  • zainteresowaniami,
  • statusem społecznym.

Reklamy w centrum miasta to także doskonały sposób na dotarcie do potencjalnych klientów, do których dotarcie innymi kanałami, takimi jak telewizja, Internet czy prasa, jest ograniczone.

Skuteczna kampania reklamowa

Ekrany LED to nośnik, dzięki któremu promować można zarówno produkty, jak i usługi. Ciekawie wyreżyserowany, krótki film umożliwi kompleksowe przedstawienie oferty. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw o lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym zakresie działania.