Zalety ładowarek teleskopowych

Przemysł

Written by:

Ładowarki teleskopowe na sprzedaż zyskują coraz większą popularność, pozostając jedną z najpopularniejszych maszyn w branży budowlanej.

Znaczenie ładowarki teleskopowej Cat

Ładowarka teleskopowa Cat jest umieszczona jako hybryda dźwigu samochodowego, czołowych i magazynowych wózków widłowych. Ma wiele wspólnego z manipulatorem dźwigu: w „teleskopie” gdzie stosowane są te same zasady wytwarzania wysięgnika sekcyjnego. Ponieważ ładowarka teleskopowa Cat jest wszechstronna, to sprawia, że jest ona nieodzownym pomocnikiem na budowie, szczególnie w przypadku konstrukcji niskich obiektów.

Ze względu na możliwość pracy z różnymi materiałami, bez względu na to, czy chodzi o papier, drewno, metale, opony gumowe, tłuczone szkło czy trawę, ładowarki teleskopowe używane są szeroko stosowane w zakładach przetwarzania odpadów i recyklingu. A podczas pracy z masowymi mieszankami w kamieniołomach ładowarki teleskopowe nowe są niezastąpione.

Możliwość dodatkowego wyposażenia

Na przykład zimą ładowarka teleskopowa Cat może być wyposażona w odśnieżarkę, odśnieżarkę obrotową, otwartą szczotkę lub zamkniętą szczotkę ze zbiornikiem, lub uniwersalnym wiadrem 6 w 1 oczyszczają ulice i drogi ze śniegu. Wynajem ładowarek teleskopowych pozwala na dobranie odpowiednich narzędzi i urządzeń dodatkowych. Podczas załadunku i rozładunku pojazdów użytkowych widły paletowe i łyżka z łatwością zastąpią dźwig i pozwolą na łatwe przemieszczanie ładunku po placu budowy. Widelce chwytające do załadunku palet można wyposażyć w zaczep hakowy i hydrauliczny boczny system przesuwu. Budowniczowie często używają przednich łyżek do załadunku i rozładunku materiału obojętnego o gęstości od 1400 do 2000 kg / m 3. Można na nich zainstalować korony i nóż tnący.

W ciasnych warunkach można używać łyżek z bocznym rozładunkiem, a podczas pracy ze skałą łyżki wykonane ze stali odpornej na zużycie. Zrębki, torf, nawozy, śnieg i inne lekkie ładunki są transportowane przez lekkie wiadra o zwiększonej objętości ze zdejmowaną krawędzią. Istnieją modele ze zwiększoną wysokością rozładunku, wersje kratowe do ciężkiej pracy, wielofunkcyjne łyżki z widłami 6 w 1.