Na czym polega wymiana wyświetlacza iPhone?

Usługi

Written by:

Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem telefonu komórkowego marki iPhone, z pewnością wiesz jak ważne jest dbanie o sprzęt, aby nie uległ uszkodzeniu. Jeżeli jednak dojdzie do stłuczenia szybki bądź innej awarii telefonu, samodzielnie nie uda ci się dokonać naprawy, telefon musisz zanieść do serwisu. Oddając telefon do renomowanego serwisu, masz pewność, że nie tylko zostanie wykonana wymiana wyświetlacza iPhone XS, ale również zrobimy pełny przegląd telefonu, sprawdzając inne części i podzespoły tego urządzenia.

Szybka i bezpieczna wymiana wyświetlacza

Jeżeli oddasz telefon do serwisu, wymiana wyświetlacza iPhone zostanie wykonana w zaledwie 60 minut, dzięki czemu twój telefon już po godzinie będzie ci znów służył. Dziś nie wiele można zrobić bez telefonu, a uszkodzenie wyświetlacza powoduje, że jesteśmy pozbawieni widoczności na swoim iPhone

. Serwis zajmuje się nie tylko wymianą wyświetlacza, telefon poddajemy szczegółowej diagnozie, a jeżeli znajdziemy jakąkolwiek usterkę, staramy się ją jak najszybciej naprawić. Bateria także odmawia ci posłuszeństwa w telefonie i bardzo krótko trzyma po pełnym naładowaniu? Wymiana baterii iPhone to zaledwie czterdzieści minut pracy, dzięki czemu znów zyskasz w pełni sprawny i aktywny sprzęt na wiele godzin, szczególnie gdy większość dnia spędzasz po za domem, bez dostępu do możliwości ładowania.

Serwis Apple w największych miastach

Nie ważne czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie czy może w Katowicach, serwis Apple znajdziesz w pięciu największych miastach w Polsce, dzięki czemu naprawa twojego telefonu odbędzie się szybko, a naprawiony sprzęt będziesz mógł odebrać już po kilku godzinach. Nawet iPhone wymiana szybki trwa zaledwie 60minut, wiemy bowiem jak ważny jest dla naszych klientów szybki czas naprawy.