Szalunki stropowe: do czego są przeznaczone?

Budowa i remont

Written by:

Do podtrzymywania konstrukcji stropu niezbędne są szalunki stropowe. To konstrukcja tymczasowa, która często nazywana jest deskowaniem.

Z czego wykonywane są te szalunki?

Szalunki stropowe są bardzo prostą konstrukcją. Do ich wykonania wykorzystywane są deski, wodoodporne płyty, stal. Wykorzystywane są przy wznoszeniu różnego rodzaju budynków, zarówno tych mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

Dzięki nim mieszance betonowej można nadać dowolny kształt. Mają za zadanie podtrzymać konstrukcję stropu. Można je zakupić, wykonać samodzielnie, można też je wynająć. Wielu inwestorów decyduje się na szalunki stropowe wynajem. Okazuje się bowiem, że szalunki stropowe wynajem pow względem ekonomicznym jest rozwiązaniem bardzo opłacalnym.

Gdzie można wynająć szalunki na strop?

Szalunki stropowe wynajem oferuje wiele wypożyczalni na terenie całego kraju. Inwestorzy z południa Polski również mogą z usług takiej wypożyczalni skorzystać. Szalunki stropowe wypożyczalnia kieruje swoją ofertę przede wszystkim do inwestorów z Krakowa, Tarnowa czy Rzeszowa.

Szalunki stropowe wypożyczalnia oferuje szalunki bardzo wysokiej jakości. Szalunki stropowe wynajem śląsk to oferta, która zainteresuje inwestorów z Dolnego i Górnego Śląska. Zostały wykonane tak, aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo. Szalunki stropowe wynajem śląsk to oferta adresowana do różnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Atrakcyjne ceny to dodatkowy atut szalunki stropowe wypożyczalnia.