Czujniki do wykrywania pożarów i tlenku węgla – jakie wybrać?

Handel

Written by:

Żeby poczuć się bezpiecznie w swoim domu, należy zadbać o każdy szczegół – także zapewnić ochronę w razie nieszczelności którejś z instalacji. W takich sytuacjach sprawdzą się czujniki do wykrywania pożarów i tlenku węgla. Jakie czujniki wybrać i dlaczego?

Lider w wykrywaniu pożaru i gazu

Ei Electronics jest międzynarodową, irlandzką firmą, będącą liderem w projektowaniu oraz produkcji czujników do wykrywania pożaru i tlenku węgla. Firma odnosi duże sukcesy i dokłada wszelkich starań, żeby jeszcze podnosić jakość swoich produktów. Wszystko dla zwiększenia bezpieczeństwa swoich klientów. Ei Electronics to światowy lider w branży, ponieważ wszystkie procesy produkcyjne są nowoczesne, zgodne z normami i spełniają najwyższe standardy. Nie może być inaczej, gdy chodzi przecież o ratowanie ludzkiego życia. 

Oferta producenta czujników

Producent czujników Ei Electronics posiada w swojej ofercie zarówno czujniki czadu, jak i czujniki przeciwpożarowe. Do tego dochodzą liczne akcesoria, jakie można nabyć, jak sterowniki czy radio link. Jeśli chodzi o same czujniki, w ofercie jest wiele profesjonalnych rzeczy, które można dobrać do potrzeb swoich oraz konkretnego domu. Czujnik tlenku węgla został wyposażony w specjalny sensor elektrochemiczny. Dzięki temu potrafi wykryć czad, który jest przecież bezwonny i bezbarwny. Także i produkcja czujników przeciwpożarowych stoi w firmie na najwyższym poziomie.

Dostępne są zarówno czujniki dymu, jak i czujniki ciepła. To produkty bardzo przydatne, ponieważ im wcześniej wykryje się pożar, tym skuteczniej można z nim walczyć – ograniczy się też ewentualne zniszczenia. Sprzedaż czujników prowadzona jest w hurtowniach, marketach budowlanych i specjalistycznych sklepach.