Makijaż permanentny

Uroda

Written by:

Coraz więcej pań w różnym wieku decyduję się współcześnie na makijaż permanentny Poznań. Poznań jest jednym z tych miast, gdzie znalezienie salonu kosmetycznego, który wykona nam taką usługę, jest stosunkowo proste. Wystarczy wpisać w dowolną wyszukiwarkę słowa „makijaż permanentny Poznań” i możemy przebierać w szeregu ofert Poznańskich salonów kosmetycznych.

Zalety makijażu permanentnego

Wygoda, oszczędność czasu i doskonały wygląd. To główne zalety, jakie posiada makijaż permanentny Poznań. Poznań jest jednym z tych miast, gdzie możemy znaleźć gabinety kosmetyczne, które zaoferują nam rozmaite metody wykonywania makijażu tego typu. Stosunkowo dużą popularnością cieszy się makijaż permanentny ust.

Zabieg może być tu wykonany w sposób mniej lub bardziej inwazyjny. Im większa jest ingerencja kosmetyczki, tym trwalsze efekty makijażu, ale też większy ból podczas samego zabiegu. Nagrodą są usta, które odtąd będą wyglądać bardzo ładnie i będą mieć niezwykły kolor oraz kształt.

Wady

Makijaż permanentny ust niestety boli. Bezpośrednio po zabiegu utrzymuje się zaś chwilowa opuchlizna. Usta nie wyglądają wtedy atrakcyjnie i wydaje się, że sam zabieg przyniósł więcej szkody niż zysku. Jednak opuchlizna jest chwilowa i istnieje wiele skutecznych sposobów, które pozwalają bardzo szybko się jej pozbyć.

Jest ona konsekwencją tego, że skóra na ustach jest niezwykle delikatna i bardzo łatwo jest ją uszkodzić. Same usta pozostaną obolałe przez około dwa dni. Czas, jaki jest potrzebny na regeneracje, zależy też od indywidualnych predyspozycji klientki.