Program do urlopów: rozwiązanie, którym warto się zainteresować

Dla firm

Written by:

Zarządzanie urlopami to jedno z zadań, którymi na co dzień zajmują się działy HR. Zarządzanie urlopami należy do zadań trudnych, pochłaniających mnóstwo czasu, zadań, które muszą zostać wykonane w każdej małej, średniej i dużej firmie. Zadanie to można dzisiaj znacznie usprawnić stawiając na sprawdzony już w wielu firmach program do urlopów.

Jakie urlopy uwzględnione w programie?

Kodeks pracy, który obwiązuje w naszym kraju daje pracownikom prawo do skorzystania z różnych rodzajów urlopu. Oczywiście nie wszyscy pracownicy mają prawo do skorzystania z każdego rodzaju urlopu. Jednak program do urlopów uwzględnia wszystkie lub prawie wszystkie z nich. E urlopy to bardzo wygodne rozwiązanie. Program e urlopy pozwala wypełnić i złożyć wnioski urlopowe przez pracowników, którym przysługuje prawo do urlopu wypoczynkowego. Korzystając z programu można składać także wnioski urlopowe o inne rodzaje urlopów: na żądanie, bezpłatny, macierzyński, ojcowski, okolicznościowy.

Jakie zadania można wykonać z programem?

Zarządzanie urlopami z pomocą program do urlopów jest bardzo proste. Program został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwił zaplanowanie urlopów, złożenie wniosków i bardzo szybkie ich rozpatrzenie przez przełożonych. Program jest więc wyjątkowo funkcjonalny i niezwykle użyteczny. Ma jeszcze jedną zaletę: nie jest drogi, ale za to bardzo skuteczny. Zarządzanie urlopami może być naprawdę bardzo proste.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat, to zachęcamy Cię do lektury naszego poprzedniego artykułu o tej tematyce.